Słomiana wdowa czyli kobieta do zadań specjalnych Iwona Czarkowska

ISBN: 9788376740553

Published:

Paperback

388 pages


Description

Słomiana wdowa czyli kobieta do zadań specjalnych  by  Iwona Czarkowska

Słomiana wdowa czyli kobieta do zadań specjalnych by Iwona Czarkowska
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 388 pages | ISBN: 9788376740553 | 10.22 Mb

Zwariowana i absolutnie kobieca powieść, w której humor i pogoda ducha okazują się lekarstwem na wszystko.Historia lekkomyślnej Zuzanny Roszkowskiej, na co dzień agentki nieruchomości, po godzinach kobiety zdolnej do wszystkiego i żony prawieMoreZwariowana i absolutnie kobieca powieść, w której humor i pogoda ducha okazują się lekarstwem na wszystko.Historia lekkomyślnej Zuzanny Roszkowskiej, na co dzień agentki nieruchomości, po godzinach kobiety zdolnej do wszystkiego i żony prawie idealnej, która w niezwykle urokliwy sposób uświadamia nam, iż nasze słabostki to de facto przymioty, gdyż dzięki nim jesteśmy wyjątkowi, unikatowi.Jest to też opowieść o namiętnej miłości młodego małżeństwa, które tę miłość wystawia na próbę.

Problemy finansowe zmuszają parę do chwilowego rozstania. Michał przyjmuje posadę w szpitalu na Wyspach Brytyjskich. Od tego momentu życie słomianej wdowy staje się iście wywrotowe. Nieokrzesana Zu nieustannie wpada w tarapaty, usiłując rozwikłać zagadkę rodziny Kowalów i poznać historię zakładu pogrzebowego Zielony Karawan.

Pragnie pomóc sympatycznym staruszkom w anulowaniu opłat z tytułu dziedziczenia kamienicy obciążonej hipoteką. Kluczem do rozwikłania tajemnicy jest stara fotografia z rodzinnego albumu. Uzbrojona w urok osobisty agentka Zu rozpoczyna prywatne śledztwo…Zu będzie musiała zmierzyć się z pewnym uciekającym trupem, pawianami cierpiącymi na depresję, bułgarską agencją towarzyską, sobowtórem Elvisa Presleya i tajemniczym mężczyzną, który mierzy do niej...

z armaty!Enter the sum

Related Archive Books

  1. 23.05.2011Yes No
  2. 18.09.2015Papyrus 79


Related Books


Comments

Comments for "Słomiana wdowa czyli kobieta do zadań specjalnych":


e-lunar.pl

©2008-2015 | DMCA | Contact us